Ubercart ajax cart (6.x-2.0-beta8) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Checkout
cy: Ymlaen i dalu

en: Shopping cart
cy: Basged Siopa

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Products
cy: Nwyddau

en: Effect
cy: Effaith

en: Please wait
cy: Arhoswch os gwelwch yn dda

en: Update cart
cy: Ail-brisio
