Ubercart ajax cart (6.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Total
bg: Общо

en: here
bg: Тук

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Shopping cart
bg: Количка

en: Cart
bg: Количка

en: Products
bg: Продукти

en: View cart
bg: Виж количката

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
bg: Позволете на блока да се минимизира при натискане върху името му.

en: Update cart
bg: Обнови количката
