Ubercart AJAX Cart (6.x-2.0-rc4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Total
pl: Razem

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: here
pl: tutaj

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: Cart
pl: Koszyk

en: Products
pl: Produkty

en: View cart
pl: Przeglądaj koszyk

en: Effect
pl: Efekt

en: Please wait
pl: Proszę czekać

en: There are no products in your shopping cart.
pl: W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów.

en: Update cart
pl: Aktualizuj koszyk

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
pl[0]: <span class="num-items">@count</span> Produkt
pl[1]: <span class="num-items">@count</span> Produkty
pl[2]: <span class="num-items">@count</span> Produktów

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości
