Ubercart AJAX Cart (6.x-2.0-rc4) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Total
uk: Всього

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: here
uk: тут

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: Cart
uk: Кошик

en: Products
uk: Товари

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: View cart
uk: Переглянути кошик

en: Effect
uk: Ефект

en: Please wait
uk: Будь ласка, зачекайте

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
uk: Розмикати блок кошика по натисканню назви або стрілки

en: There are no products in your shopping cart.
uk: У вашому кошику ще нема товарів.

en: Update cart
uk: Оновити кошик

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
uk[0]: <span class="num-items">@count</span> Елемент
uk[1]: <span class="num-items">@count</span> Елемента
uk[2]: <span class="num-items">@count</span> Елементів

en: Message settings
uk: Налаштування повідомлення

en: @product out of stock
uk: @product: немає

en: Sorry no valid product
uk: Невірний продукт

en: Sorry link is not valid
uk: Невірне посилання

en: This option only applies if collapsible cart block is selected.
uk: Дана настройка застосовується лише коли вибрано згортуваний блок кошика.

en: Cart closed by default.
uk: Кошик закритий за замовчуванням

en: You can set a show/hide cart pane effect. This only applies if collapsible cart block is selected.
uk: Ви можете вибрати ефект згортання/розгортання панелі кошика. Це налаштування застосовується лише коли вибрано згортуваний блок кошика.

en: Use slide effect the show/hide cart pane.
uk: Використовувати ефект ковзання при згортанні/розгортанні панелі кошика.

en: Effect duration in milliseconds
uk: Тривалість ефекту в мілісекундах

en: Effect duration is not a valid number.
uk: Тривалість ефекту не є припустимим числом.

en: Effect duration must be positive.
uk: Тривалість ефекту має бути додатною.

en: Keep cart open/closed between page loads and cart operations.
uk: Тримати кошик відкритим/закритим при переходах і діях з кошиком

en: If checked keeps cart open state between page loads and cart operations such add product or remove product from cart. This option only applies if collapsible cart block is selected.
uk: Якщо увімкнено, зберігає стан кошика при переходах між сторінками і при виконанні операцій кошика, таких як додавання або видалення товарів. Дана настройка застосовується лише коли вибрано згортуваний блок кошика.

en: Ajaxify all Ubercart products.
uk: Використовувати AJAX для всіх товарів Ubercart.

en: Ajaxify only products that have the specified CSS class.
uk: Використовувати AJAX тільки для товарів, що мають вказаний CSS-клас.

en: Ajaxify all products except products that have the specified CSS class.
uk: Використовувати AJAX для всіх товарів, крім тих, що мають вказаний CSS-клас.

en: Hide update button in cart page
uk: Приховати кнопку оновлення на сторінці кошика

en: Select cart operations info message display options.
uk: Виберіть параметри відображення інформаційних повідомлень операції кошика.

en: Ubercart's standard cart page settings.
uk: Налаштування стандартної сторінки кошика Ubercart.

en: Ajaxify cart page
uk: Використовувати AJAX на сторінці кошика

en: Make the Ubercart's standard cart page ajaxified, so cart operations are done without reloading page.
uk: Додати AJAX на сторінку кошика Ubercart щоб операції кошика виконувалися без перезавантаження сторінки

en: UC AJAX Cart module ajaxifies cart page, so update button in cart page may be unnecessary. If this option is enabled update button is hidden in cart page. This option only applies if ajaxify cart page option is enabled.
uk: Модуль UC AJAX Cart додає функції асинхронного завантаження (AJAX) на сторінку кошика, так що кнопка оновлення може виявитися непотрібною. Якщо ця настройка увімкнена, кнопка оновлення на сторінці кошика буде прихована. Дана настройка застосовується лише коли увімкнено використання AJAX на сторінці кошика.

en: Ajax support for anonymous users
uk: Підтримка AJAX для анонімних користувачів

en: Ajax update on page load for registered users.
uk: Оновлення за допомогою AJAX при завантаженні сторінки для зареєстрованих користувачів.

en: Sometimes cart block may be outdated for registered users (for example, user pushes back button). This option forces to load cart content using Ajax when page is loaded, so cart block is never outdated. When enabled, this option may add load to the server.
uk: Іноді блок кошика може застаріти для зареєстрованих користувачів (наприклад, користувач натискає кнопку "Назад"). Ця настройка змушує завантажувати вміст кошика використовуючи AJAX при завантаженні сторінки і блок кошика ніколи не буде застарілим. Коли увімкнено, може зрости навантаження на сервер.

en: Apply Ajax Cart functionality to specified products
uk: Застосовувати функціональність AJAX Cart до зазначених товарів

en: No products in cart
uk: Кошик порожній

en: Specify the CSS class for applying ajaxified add to cart button to products. Add this class to the add to cart submit button element or any of its parents. Do not inlcude the preceding dot.
uk: Вкажіть CSS-клас для використання AJAX з кнопкою додавання товару в кошик. Додайте вказаний клас до елементу кнопки додавання в кошик або до будь-якого з його батьків. Не додавайте точку на початку.
