Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: here
ca: aquí

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Duration
ca: Durada

en: Shopping cart
ca: Carretó de la compra

en: Discount
ca: Descompte

en: Products
ca: Productes

en: View cart
ca: Mostra el carretó

en: Effect
ca: Efecte

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: There are no products in your shopping cart.
ca: No hi ha productes al vostre carretó de la compra.

en: Update cart
ca: Actualitza el carretó

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
ca[0]: <span class="num-items">@count</span> Elements

en: No valid product
ca: No és un producte vàlid

en: Ajax shopping cart
ca: Cistella de la compra Ajax

en: Ajax cart settings
ca: Preferències de la cistella Ajax

en: Add !product to cart.
ca: Afegeix !product a la cistella.
