Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Total
et: Kokku

en: CSS class
et: CSS klass

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Remove from cart
et: Eemalda ostukorvist

en: here
et: siin

en: Checkout
et: Kassa

en: Duration
et: Kestus

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Discount
et: Allahindlus

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Products
et: Tooted

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Effect
et: Efekt

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: There are no products in your shopping cart.
et: Sinu ostukorv on tühi.

en: Update cart
et: Uuenda ostukorvi

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
et[0]: <span class="num-items">@count</span> toode
et[1]: <span class="num-items">@count</span> toodet

en: Remove product
et: Eemalda toode
