Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: here
eu: hemen

en: Duration
eu: Iraupena

en: Effect
eu: Efektua
