Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Total
ga: Iomlán

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Shopping cart
ga: Cairt

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: View cart
ga: Féach ar mo chairt

en: Update cart
ga: Nuashonraigh mo chairt
