Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Total
hi: कुल

en: CSS class
hi: CSS क्लास

en: Duration
hi: अवधि
