Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Total
hr: Ukupno

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: here
hr: ovdje

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Duration
hr: Trajanje

en: Shopping cart
hr: Košarica

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Products
hr: Proizvodi

en: View cart
hr: Pogledaj košaricu

en: Effect
hr: Efekt

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti

en: There are no products in your shopping cart.
hr: Nemate proizvoda u košarici

en: Update cart
hr: Ažuriraj košaricu
