Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: CSS class
id: Kelas CSS

en: Add to cart
id: Masukkan keranjang

en: here
id: di sini

en: Duration
id: Durasi

en: Shopping cart
id: Keranjang belanja

en: Discount
id: Diskon

en: Subtotal
id: Sub total

en: Products
id: Produk

en: View cart
id: Tampilkan keranjang

en: Effect
id: Efek

en: Notification settings
id: Pengaturan notifikasi

en: There are no products in your shopping cart.
id: Tidak ada produk di keranjang belanja Anda.

en: Update cart
id: Perbarui keranjang
