Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Effect
ka: ეფექტი
