Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Total
lt: Iš viso

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: here
lt: čia

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Duration
lt: Laikas

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Products
lt: Prekės

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: Effect
lt: Efektas

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lt: Padarykite apsipirkimo krepšelio bloką sustumiama kai spaudžiama ant pavadinimo ar ant rodyklės.

en: There are no products in your shopping cart.
lt: Šiuo metu Jūsų krepšelis tuščias.

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: @qty&times;
lt: @qty&times

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
lt[0]: <span class="num-items">@count</span> prekė
lt[1]: <span class="num-items">@count</span> prekės
lt[2]: <span class="num-items">@count[2]</span> prekių
