Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: here
nn: her

en: Shopping cart
nn: Handlevogn

en: Products
nn: Varer

en: View cart
nn: Vis handlevogna

en: There are no products in your shopping cart.
nn: Handlevogna er tom.

en: Update cart
nn: Oppdater handlevogna
