Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Total
sr: Укупно

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Shopping cart
sr: Корпа

en: Discount
sr: Popust

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Update cart
sr: Освежи корпу
