Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Total
sv: Totalt

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: here
sv: här

en: Checkout
sv: Kassan

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Shopping cart
sv: Varukorg

en: Discount
sv: Rabatt

en: Subtotal
sv: Delsumma

en: Products
sv: Varor

en: View cart
sv: Visa varukorg

en: Effect
sv: Effekt

en: Notification settings
sv: Inställningar för meddelanden

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
sv: Gör blocket för varukorgen hopfällbart genom att klicka på namnet eller pilen.

en: There are no products in your shopping cart.
sv: Det finns inga varor i din varukorg.

en: Update cart
sv: Uppdatera varukorgen

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
sv[0]: <span class="num-items">@count</span> Artikel
sv[1]: <span class="num-items">@count</span> Artiklar

en: Remove product
sv: Tag bort vara
