Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Total
te: మొత్తం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Duration
te: నిడివి
