Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Total
th: ทั้งหมด

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Products
th: รูปสินค้า

en: There are no products in your shopping cart.
th: ไม่มีสินค้าในตะกร้าสินค้าของคุณ
