Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: here
bo: འདིར།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན
