Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Total
da: I alt

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Add to cart
da: Tilføj til indkøbskurv

en: here
da: her

en: Checkout
da: Til kassen

en: Duration
da: Varighed

en: Shopping cart
da: Indkøbskurv

en: Discount
da: Rabat

en: Products
da: Produkter

en: View cart
da: Se indkøbskurv

en: Effect
da: Effekt

en: Notification settings
da: Indstillinger for underretninger

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
da: Gør indkøbskurvblokken sammenklappelig ved at klikke på navnet eller pilen.

en: There are no products in your shopping cart.
da: Der er ingen varer i din indkøbskurv.

en: Update cart
da: Opdatér kurv

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
da: <a href="!url">Se</a> din indkøbskurv.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
da[0]: <span class="num-items">@count</span> vare
da[1]: <span class="num-items">@count</span> varer
