Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: here
el: εδώ

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Shopping cart
el: Καλάθι αγορών

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Products
el: Προϊόντα

en: View cart
el: Δείτε το καλάθι

en: Effect
el: Εφέ

en: Notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: There are no products in your shopping cart.
el: Δεν υπάρχουν προιόντα στο καλάθι σας.

en: Update cart
el: Ενημέρωση καλαθιού
