Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Total
fi: Yhteensä

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: here
fi: täällä

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Duration
fi: Kesto

en: Shopping cart
fi: Ostoskori

en: Discount
fi: Alennus

en: Subtotal
fi: Välisumma

en: Products
fi: Tuotteet

en: View cart
fi: Näytä ostoskori

en: Effect
fi: Efekti

en: Notification settings
fi: Ilmoitusasetukset

en: There are no products in your shopping cart.
fi: Ostoskorissasi ei ole tuotteita.

en: Update cart
fi: Päivitä ostoskori

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
fi: <a href="!url">Siirry</a> ostoskoriisi.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
fi[0]: <span class="num-items">@count</span> tuote
fi[1]: <span class="num-items">@count</span> tuotetta
