Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Total
he: סך הכל

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Checkout
he: לרכישה

en: Duration
he: משך

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: Discount
he: הנחה

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Products
he: מוצרים

en: View cart
he: צפה בסל קניות

en: Effect
he: אפקט

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: There are no products in your shopping cart.
he: אין מוצרים בסל הקניות שלך

en: Update cart
he: עדכן סל קניות
