Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Total
ja: 合計

en: CSS class
ja: CSSクラス

en: Add to cart
ja: カートに入れる

en: here
ja: こちら

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: Duration
ja: 期間

en: Shopping cart
ja: ショッピングカート

en: Discount
ja: 割引

en: Subtotal
ja: 小計

en: Products
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: View cart
ja: カートを表示

en: Effect
ja: 効果

en: Notification settings
ja: 通知の設定

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
ja: 名前または矢印のクリックでショッピングカートブロックを折りたたみ可能にする。

en: There are no products in your shopping cart.
ja: ショッピングカートは空です。

en: Update cart
ja: カートを更新

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
ja: カートの<a href="!url">中を見る</a>。

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
ja[0]: <span class="num-items">@count</span> 点
ja[1]: <span class="num-items">@count</span> 点
