Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: CSS class
oc: Classa CSS

en: here
oc: aicí

en: Duration
oc: Durada

en: Subtotal
oc: Sostotal

en: Effect
oc: Effet
