Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: CSS class
pt: Classe CSS

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Remove from cart
pt: Remover do carrinho

en: here
pt: aqui

en: Checkout
pt: Fechar pedido

en: Duration
pt: Duração

en: Shopping cart
pt: Carrinho

en: Discount
pt: Desconto

en: Products
pt: Produtos

en: View cart
pt: Ver carrinho

en: Effect
pt: Efeito

en: Notification settings
pt: Configurações de notificação

en: There are no products in your shopping cart.
pt: Seu carrinho está vazio.

en: Update cart
pt: Atualizar carrinho

en: Ajax Driven Cart
pt: Cesta Movida por Ajax

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
pt: <a href="!url">Ver</a> seu carrinho de compras.
