Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Total
tr: Toplam

en: CSS class
tr: CSS sınıfı

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: here
tr: buraya

en: Checkout
tr: Kasa

en: Duration
tr: Süre

en: Shopping cart
tr: Alışveriş sepeti

en: Discount
tr: İndirim

en: Subtotal
tr: Ara toplam

en: Products
tr: Ürünler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: View cart
tr: Sepeti görüntüle

en: Effect
tr: Etki

en: Notification settings
tr: Bildirim ayarları

en: There are no products in your shopping cart.
tr: Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

en: Update cart
tr: Sepeti güncelle

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
tr: Sepetinizi <a href="!url">görüntüleyin</a>.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
tr[0]: <span class="num-items">@count</span> Ürün
tr[1]: <span class="num-items">@count</span> Ürün
