Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Total
vi: Tổng

en: CSS class
vi: Lớp CSS

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: here
vi: ở đây

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Shopping cart
vi: Giỏ hàng

en: Discount
vi: Giảm giá

en: Subtotal
vi: Tổng phụ

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: View cart
vi: Xem giỏ hàng

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: Notification settings
vi: Các thiết lập thông báo

en: There are no products in your shopping cart.
vi: Không có sản phẩm nào trong giỏ hàng của bạn.

en: Update cart
vi: Cập nhật giỏ hàng

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
vi[0]: <span class="num-items">@count</span> Sản phẩm
