Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Total
ar: المجموع

en: here
ar: هنا

en: Checkout
ar: الأداء

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Products
ar: المنتجات

en: View cart
ar: مشاهدة السلة

en: Effect
ar: التأثير

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: Update cart
ar: تحديث السلة
