Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: CSS class
az: CSS klas

en: Duration
az: Müddət

en: Effect
az: Effekt

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri
