Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: here
gl: aquí

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Duration
gl: Duración

en: Shopping cart
gl: Carro da compra

en: Discount
gl: Desconto

en: Products
gl: Produtos

en: View cart
gl: ver revisións

en: Effect
gl: Efecto

en: Update cart
gl: Actualizar cesta
