Ubercart AJAX Cart (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Total
lv: Kopā

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: here
lv: šeit

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: Discount
lv: Atlaide

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Products
lv: Preces

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: Effect
lv: Effekts

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lv: Paradīt pirkumu groza bloku samazināmu, kas uzklikšķina uz nosaukuma vai bultas.

en: There are no products in your shopping cart.
lv: Jūsu grozs ir tukšs.

en: Update cart
lv: Atjaunot groza saturu
