Ubercart AJAX Cart (6.x-2.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Effect
ta: விளைவு

en: Notification settings
ta: அறிவிப்பு அமைப்புகள்
