Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: view
el: προβολή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Not checked
el: Δεν ελέγχθηκε

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος
