Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (67 entries)

en: view
hu: megtekintés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Product count
hu: Termék végösszeg

en: Match
hu: Egyezik

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Not checked
hu: Nem ellenőrzött

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: No response
hu: Nincs válasz

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
hu: A tranzakciókat csak a kilistázott pénznemek egyikében tudja feldolgozni.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
hu: Jelentkezzen be és használjon egy Sandbox számlát a teszteléshez.

en: Payment action
hu: Fizetési művelet

en: Complete sale
hu: Vásárlás befejezése

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
hu: Egyszerű tételsort kell használni a wehhelyen, ha vannak egyéb illetékek vagy árengedmények, a szállítási költségeken és az adón kívül.

en: Submit the whole order as a single line item.
hu: A rendelés benyújtása egyetlen tételsorként.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
hu: Tételes rendelés beküldése az összes termék és leírás megjelenítésével.

en: Prompt customer to include a shipping address.
hu: Jelezzen a vevőnek, hogy adjon meg szállítási címet.

en: Require customer to provide a shipping address.
hu: A szállítási cím megadásának kötelezővé tétele a vevő számára.

en: Works best with the first option above.
hu: A legjobban a fenti első lehetőséggel működik.

en: Sent address selection
hu: Elküldött címválasztás

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
hu: Az azonnali fizetési értesítők (IPN) hibakeresési információinak naplózása.

en: IPN attempted with invalid order ID.
hu: IPN kísérlet érvénytelen rendelés-azonosítóval.

en: IPN transaction verified.
hu: IPN tranzakció ellenőrizve.

en: IPN transaction ID has been processed before.
hu: IPN tranzakció ID már feldolgozott.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
hu: A vevő bankszámláról történő fizetési kísérlete nem volt sikeres.

en: IPN transaction failed verification.
hu: Az IPN tranzakció hitelesítése sikertelen.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
hu: A rendeléshez szükséges IPN tranzakció hitelesítése sikertelen.

en: All the address information matched.
hu: Minden cím információ megfelelt.

en: None of the address information matched; transaction declined.
hu: A cím információk egyike sem felelt meg; tranzakció elutasítva.

en: Part of the address information matched.
hu: A cím információk egy része megfelelt.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
hu: A kereskedő nem adta meg az AVS információkat. NIncs feldolgozva.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
hu: Cím nincs megjelölve, vagy a vevő nem reagált. A szolgáltatás nem elérhető.

en: No AVS response was obtained.
hu: Nincs elérhető AVS.

en: Address matched; postal code did not
hu: A cím megfelelt, az irányítószám nem

en: Nothing matched; transaction declined
hu: Semmi sem egyezik, ezért a tranzakció el lett utasítva

en: Address and postal code matched
hu: Cím és irányítószám megfelelt

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
hu: A MOTO tranzakciók nem engedélyezettek, ezért ez a tranzakció el lett utasítva

en: Global unavailable
hu: Általánosan nem elérhető

en: International unavailable
hu: Nemzetközileg nem elérhető

en: Postal code matched; address did not
hu: Irányítószám megfelelt; cím nem

en: Retry for validation
hu: A jóváhagyásért újra kell próbálni

en: Service not supported
hu: A szolgáltatás nem támogatott

en: An unknown error occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Matched
hu: Megfelelt

en: No match
hu: Nem felel meg

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
hu: A kereskedő nem hajtotta végre a CVV2 kód kezelést.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
hu: A kereskedő jelezte, hogy a CVV2 nincs jelen a kártyán.

en: Service not available
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Unkown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Not processed
hu: Nem feldolgozott

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
hu: A vásárló nem adott meg a beállított feltételeknek megfelelő szállítási címet.

en: eCheck has not yet cleared.
hu: Az eCheck még nem lett befogadva.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
hu: Az ilyen valutával történő fizetéseket kézzel kell engedélyezni a Számla áttekintésénél.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
hu: Az e-mail cím még nincs regisztrálva vagy megerősítve.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
hu: A bankkártyás fizetés használatához frissíteni kell a PayPal-számlát Business vagy Premier típusúra.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
hu: Ellenőrizni kell a felhasználói fiókot a fizetés elfogadása előtt.

en: The customer has initiated a chargeback.
hu: A vevő visszavonást kezdeményezett.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
hu: A vevő kiváltott egy pénzvisszafizetési garanciát.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
hu: A vevő panaszt nyújtott be a tranzakcióval kapcsolatban.

en: You gave the customer a refund.
hu: Vissza lett fizetve a vevőnek.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
hu: Tranzakció-azonosító:<br />@txn_id

en: Cancel return URL
hu: Visszatérési URL elvetése

en: Order @order_id at !store
hu: !store - @order_id rendelés

en: Send shipping address to Amazon Payments.
hu: Szállítási cím küldése az <em>Amazon Payments</em> felé.
