Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: view
lv: skatīt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Product count
lv: Preču skaits

en: Match
lv: Atbilst

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Complete sale
lv: Pabeigt pārdošanu

en: Require customer to provide a shipping address.
lv: Pircējam jānorāda piegādes adrese.
