Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: view
sk: zobraziť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Product count
sk: Počet produktov

en: Match
sk: Zhoda

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Currency code
sk: Kód meny

en: No response
sk: Žiadna odpoveď

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sk: Transakcia môže byť uskutočnená len v jednej z nasledujúcich mien.

en: Complete sale
sk: Dokončiť predaj

en: Submit the whole order as a single line item.
sk: Potvrdiť celú objednávku ako jednu položku.

en: Prompt customer to include a shipping address.
sk: Vyzvite zákazníka na vyplnenie adresy pre doručenie.

en: Require customer to provide a shipping address.
sk: Vyžadujte od zákazníka poskytnutie adresy pre doručenie.

en: Works best with the first option above.
sk: Najlepšie pracuje s prvou voľbou uvedenou vyššie.

en: IPN transaction verified.
sk: IPN prevod overený.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sk: Zákazníkov pokus o platbu prevodom z účtu zlyhal.

en: All the address information matched.
sk: Všetky informácie o adrese sa zhodovali.

en: Part of the address information matched.
sk: Časť informácií o adrese sa zhoduje.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
sk: Obchodník neposkytol informácie AVS. Nespracované.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
sk: Adresa nebola skontrolovaná alebo nadobúdateľ nemal odpoveď. Služba nie je k dispozícii.

en: Address and postal code matched
sk: Adresa a PSČ sedí

en: Postal code matched; address did not
sk: PSČ sedí, adresa nie

en: Service not supported
sk: Služba nie je podporovná

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba

en: Service not available
sk: Služba nie je dostupná

en: Unkown error
sk: Neznáma chyba

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
sk: Vaša e-mailová adresa ešte nie je registrovaná alebo potvrdená.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
sk: Na to, aby ste mohli prijímať platby z kreditných kariet musíte aktualizovať váš účet na úroveň Business alebo Premier.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
sk: Musíte overiť váš účet predtým, ako prijmete túto platbu.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
sk: Zákazník požaduje záruku vrátenia peňazí.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
sk: Zákazník vyplnil sťažnosť na priebeh obchodu.

en: You gave the customer a refund.
sk: Zákazníkovi ste vrátili peniaze.
