Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: view
bg: преглед

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Product count
bg: Брой на продуктите

en: Match
bg: Съвпадение

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Currency code
bg: Валутен код

en: No response
bg: Без отговор

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
bg: Транзакциите могат да бъдат извършени само в една от изброените валути.

en: Payment action
bg: Плащане

en: IPN transaction verified.
bg: IPN транзакцията е проверена.

en: All the address information matched.
bg: Адресната информация съвпада.

en: None of the address information matched; transaction declined.
bg: Адресната информация не съвпада; транзакцията е отхвърлена.

en: Part of the address information matched.
bg: Част от адресната регистрация съвпада.

en: Address matched; postal code did not
bg: Адресната регистрация съвпада; пощенския код не съвпада

en: Nothing matched; transaction declined
bg: Нищо не съвпада; транзакцията е отхвърлена

en: Address and postal code matched
bg: Адреса и пощенския код съвпадат

en: Postal code matched; address did not
bg: Пощенския код съвпада; адреса не съвпада

en: Retry for validation
bg: Опитай отново за потвърждение

en: An unknown error occurred.
bg: Непозната грешка.

en: Matched
bg: Съвпада

en: No match
bg: Не съвпада

en: Service not available
bg: Услугата не е достъпна

en: Unkown error
bg: Непозната грешка
