Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: view
he: צפיה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Submit Order
he: שלח הזמנה
