Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Unavailable
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: No match
kn: ಯಾವುದೂ ತಾಳೆಯಾಗುತ್ತಿಲ್ಲ

en: Service not available
kn: ಸೇವೆಯು ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ
