Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: view
no: vis

en: Unknown
no: Ukjent

en: Match
no: Parring

en: Ubercart - payment
no: Ubercart - betaling

en: Unavailable
no: Ikke tilgjengelig

en: Submit Order
no: Send ordre

en: An unknown error occurred.
no: En ukjent feil oppsto.
