Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: view
tr: görüntüle

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Product count
tr: Ürün sayacı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Unavailable
tr: Mevcut değil

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: Complete sale
tr: Satışı tamamla

en: Postal code matched; address did not
tr: Posta kodu eşleşti; ancak adres eşleşmedi

en: Matched
tr: Eşleşti

en: No match
tr: Eşleşme yok

en: Unkown error
tr: Bilinmeyen hata

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
tr: E-posta adresiniz henüz kayıt edilmemiş veya onaylanmamıştır.
