Ubercart Amazon Payments (6.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: view
vi: xem

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Unavailable
vi: Không có sẵn

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ

en: Service not supported
vi: Dịch vụ không được hỗ trợ

en: An unknown error occurred.
vi: Gặp lỗi không xác định.

en: No match
vi: Không tìm thấy

en: Unkown error
vi: Lỗi không rõ
