Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Language
af: Taal

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: German
af: Duits
