Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu
