Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: German
mr: जर्मन
