Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Language
nl: Taal

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: German
nl: Duits

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Credit card
nl: Creditcard
