Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: German
eo: Germana
