Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: German
eu: Alemanera
