Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: German
hu: német

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Merchant ID
hu: Kereskedői azonosító

en: Credit card
hu: Bankkártya
